İSİM VE KADER ANALİZİ

IŞIK KİŞİSEL GELİŞİM

İsim Analizi ve Kader Sayısı

İsim analizi, isimin içindeki harfler arasında var olan titreşimleri tespit ederek karakter özelliklerini ortaya koymaktadır.

Harflerin birbirlerini etkilemeleriyle; kişilerde üstün güçlerin olması, işlerini ağır yapması, karar vermede zorlanmalar yaşaması, neşeli ya da donuk olması, bolluk veya sıkıntı içinde yaşaması gibi enerjileri ortaya çıkarır.

Güzel sanatlara karşı yetenekli olan, duygusal kişiliğini ortaya koyabilen, algılaması yüksek, mantıklı, sağduyulu, yaratıcı bir kişilik enerjisi yaşamak isteyen her kesin harflerin birlikteliği olan isimlere dikkat etmelidir.

Evleneceğiniz ya da beraberlik yaşadığınız kişiyle dengeli bir ilişki kurmak, doğacak bebeğinize isim koymak ve onun hayata ilk sağlam adımını bununla atması sağlamak isim analizinden faydalanacağınız konular arasındadır. Doğru iş anlaşmaları yapmak, işe alacağınız kişilerin genel karakteri konusunda bilgi sahibi olmak için de isim analizinden yararlanabilirsiniz.

İsimden çıkan enerji sizin kader sayınızdır. Bu kader sayısı sizin tüm hayatınızı nasıl yaşadığınızı ve yaşayacağınızı gösterir. O yüzden isim analizi ve kader sayısını öğrenmek hayatınızda pek çok şeyi değiştirecektir.